Kurumsal

1978 yılında alüminyum aksesuar üretimi ile temelleri atılan Kafkas Raf; 2004 yılında aksesuar, askılık sistemlerine 2010 yılında da market ve depolama sistemleri üretimine başlamıştır. Mağaza, market rafı, çelik raf grubu ve stant ekipmanları imalatı, tel ve sac şekillendirme ile sektörün ihtiyaçlarına yönelik modern ürün çeşitliliğini geliştirerek üretime devam etmektedir.

Kafkas Raf Askılık Sistemleri Metal Dekorasyon San. Tic. LTD. ŞTİ. bugün Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında 500 m2’si açık toplam 4500 m2’lik alanda teknik ve deneyimli kadrosuyla seri imalat yapmanın yanı sıra entegre hatları, özel imalat sistemine uyumlu makine parkuru ve boya tesisi ile çevreye duyarlı üretim sağlayan Kafkas Raf Türkiye pazarındaki başarısını yurt dışına taşımaya kararlıdır. Kaliteli ürünleri hızla üretebilme kabiliyetine sahip şirketimiz pazar payını her geçen gün arttırma kararlılığı ile çalışmalarına devam etmektedir.

images
About
About

Misyonumuz

Müşterilerimizin Mağaza & Market Ekipmanları ve depo sistemleri alanında taleplerine hızlı çözüm, kaliteli ürün hizmeti ve rekabetçi fiyatlarla müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktır. Ayrıca firmamız sektörde stratejik konumunu da bu doğrultuda kaliteli ürün ve hızlı hizmet anlayışıyla farklılaştırmıştır.

Vizyonumuz

Firmamızın ürün kalitesi ve hızlı hizmet anlayışını sürekli iyileştirebilmek adına özellikle üretim teknolojisini, kalite yönetim sistemini ve insan kaynağını çağın getirdiği yenilikçi çalışmalar ışığında geliştirerek ilerleyip pazar payını, rekabet gücünü arttırmak ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Böylelikle sektörünün önde gelen marka şirketlerinden biri olmaktır.

EURO SHOP 2023