Sepetler, hemen hemen her gün ziyaret ettiğimiz marketler, mağazalar ve outletler gibi ürünlerini ön planda tutmak isteyen birçok perakende ve toptan satış firmalarında yer almaktadır. Sektördeki firmalar bu ekipmanları, ürünlerini ön planda tutmak, ürünlerle ilgili algı yaratmak, satışı arttırmak amacı ile tercih etmektedir. Değişen tel kalınlıkları ile üretilen sepet grupları, temel olarak kullanım alanı ve amacına göre Profil Ayaklı Sepet, Katlanır Sepet ve Katlı Sepet gibi bir­çok grupta sınıflandırılmaktadır. Sepetlerimiz, tekerlekli ve tekerleksiz seçenekleri ile müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Estetik görüntüsü, modüler yapısı ve geniş ölçü se­çeneklerinin olması farklı alanlarda çok çeşitli ürün­leri sergilemenizi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca tüm tel sepet gruplarımız kalitesi ve yarattığı algıyla satışa sağladığı destek konusunda da oldukça iddialıdır. Tasarım ekibimiz ile müşterilerimizin özel ihtiyaç­larına göre farklı tasarım ve ölçülerde sepetler hazır­lanabilmektedir.

  • Ürünlerimiz 1. sınıf ham madde kullanılarak üretilmektedir.
  • Ürünlerimizde Nikel ve Çinko Kaplama Sistemi ve Elektrostatik Epoksi Polyester Toz Boya ile çevreci ve fonksiyonel boya işlemleri yapılmaktadır.
  • Alanında uzman arkadaşlarımızla ve değişen teknolojiyi takip ettiğimiz makine parkuru ile hızlı ve seri üretim yapılmaktadır.
  • Mağaza raf sistemlerinin tamamlayıcısı, yani olmazsa olmazı olan bu ürünler birçok alanda kullanılmaktadır.

Teklif için...

Hızlı Teklif Almak İçin İletişim Formunu Kullanabilirsiniz.

Satış uzmanlarımız sizin ile iletişime geçerek en uygun ürün ve hizmeti belirlemenize yardımcı olacaktır.

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz