2004 yılında Bursa’da kurulan Kafkas Raf Askılık Sistemleri Metal Dekorasyon San. Tic. LTD. ŞTİ., mağaza, market rafı, çelik raf grubu ve stant ekipmanları imalatı, tel ve sac şekillendirme ile çağın ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir.

Bugün Nilüfer Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında 4000 m2 kapalı 500 m2 açık alan ile toplam 4500 m2’lik bir alanda deneyimli ve teknik kadrosuyla seri imalat yapan entegre hatları, özel imalat sistemine uyumlu makine parkuru ve boya tesisi ile çevreye duyarlı üretim sağlayan Kafkas Raf Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir ve ihracat hedefi bulunan firmamız dünyadaki yayılımını sağlayacak pazar payını her geçen gün artırmaya devam ediyor olacaktır.

Vizyonumuz

Firmamızın ürün kalitesi ve hızlı hizmet anlayışını sürekli iyileştirebilmek adına özellikle üretim teknolojisini, kalite yönetim sistemini ve insan kaynağını çağın getirdiği yenilikçi çalışmalar ışığında geliştirerek ilerleyip pazar payını, rekabet gücünü arttırmak ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Böylelikle sektörünün önde gelen marka şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin Mağaza & Market Ekipmanları ve depo sistemleri alanında taleplerine hızlı çözüm, kaliteli ürün hizmeti ve rekabetçi fiyatlarla müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktır. Ayrıca firmamız sektörde stratejik konumunu da bu doğrultuda kaliteli ürün ve hızlı hizmet anlayışıyla farklılaştırmıştır.

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz