Teşhir Sepetlerine Dair, Kahve Yanı Kurabiye Tadında, Sohbet Havasında..

Değişen kalınlıklardaki tellerden ürettiğimiz teşhir sepetlerimizi biz, aşağıda da görüldüğü üzere temel olarak özel projelerimiz hariç 4 grupta sınıflandırıyoruz. Peki bu sepet gruplarını neye göre  sınıflandırıyorsunuz diye soracak olursanız, kullanım amacına ve kullanım alanına göre gruplandırdığımızı söylemek isteriz. Bu yazımızda sepet gruplarımızdan genel olarak bahsedecek olsak da ilerleyen zamanlarda her bir sepetimize detaylı olarak değinip siz değerli tüketicimizi bilgilendirme müjdesini vermek isteriz.

 

Üretimini yaptığımız bu sepetlerle aslında birçok alanda karşılaşmaktayız. Hemen hemen her gün marketleri, mağazaları, oyuncakçıları, japon pazarlarını, züccaciye ve hatta bakkalları ziyaret etmekteyiz. Üretimini yaptığımız teşhir sepetleri bu sahalardaki firmaların ürünlerini gerek organize edip düzenlemesinde gerekse seçtikleri ürünlerin göz önünde durmasını sağlayıp, müşteriyi etkileyerek, müşteriye ürün veya hizmet için satınalma kararı verdirmeye çalışmaktadır.

 

Depo alanında ya da reyon bölümünde, tekerlekli gruplarımız olan aksiyon ve katlı sepet gruplarımızın tekerlekleri sayesinde rahatlıkla hareket ettirilebilir olması dolayısıyla mağaza içinde ürünlerin yerleşiminde değişiklik yapmaya kolaylık sağlaması ürün gruplarının tercih sebeplerindendir. Ürünleri iyi bir şekilde yerleştirmeyi ve düzen içerisinde müşterilere teşhir etmeyi mümkün kılar. İşletmenizde sergilemek istediğiniz ürün yapısına veya sergilemek istediğiniz alana göre geniş ölçü seçeneği sunulan tel sepetlerimiz kalitesinden ve satışa sağladığı destekten dolayı adından çokça söz ettirmektedir. Gerek satış desteği gerekse sağladığı yer avantajıyla mağaza içerisinde ya da iş yerinizde vazgeçemeyeceğiniz yardımcı ekipmanlarınız olarak yerini alacaktır. Üretimini yaptığımız sepetlerimizin son halini birçok mağaza ve marketlerde de gözlemleyebilirsiniz. 

Ayrıca sepet gruplarımızın yanı sıra özel proje sepet taleplerinde görseli yanda bulunan çift katlı havuz ve üst sepet çeşitlerini istenilen 70×120, 80×120, 60×80 ölçülerinde üretimi Kafkas Raf imalat ekibi tarafından da gerçekleştirilmektedir.

Referans uygulamalarımıza zamanla yenisi eklenecek olup, sepet gruplarımız için tüm teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Cıvatalı çeli̇k raf si̇stemleri̇ neden terci̇h edi̇li̇r ve nerede kullanılır?

 

Çelik Raf Sistemlerinin tercih edilmesinin büyük nedenlerinden biri arşivleme ve depolama sistemlerinde kullanım alanlarının daha geniş olmasından kaynaklanmaktadır. Çelik Raf Sistemlerini kurum ve kuruluşların daha çok tercih etmesinin sebebi, dayanıklı olmasının yanı sıra estetik görünüme sahip olması ve düşük maliyettir.

CİVATALI ÇELİK RAF

 

Talep edilen Çelik Raflar,  taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre tespit edilip üretimi yapılmaktadır. Fiyatları daha uygundur ayrıca isteğe bağlı ham ya da boyalı olarak teslim edilmektedir.

Çelik Raf Sistemleri sağlık açısından da herhangi bir tehlike arz etmemektedir.

Çelik Raf Sistemlerinin kullanım alanlarının genişliği ve rahat kullanımından dolayı tüm ihtiyaçlarımızı karşılama durumundadır. Kullanım alanlarının genişliği demişken nerede kullanıldığına dair bir iki örnek verelim; Dosya Rafları, Evrak Rafları, Klasör Rafları, Muhasebe Rafları, Arşiv Rafları, Ecza ve İlaç Deposu Rafları, Marketler ve Mağaza Depo Rafları, Kutu Rafları, Tekstil ve/veya Konfeksiyon Rafları olarak kullanabilirsiniz.

 

KLASÖR RAFI

Çelik Raf Sistemleri olası bir doğa olaylarında da güvenli bir kurulum nedeniyle herhangi tehlike arz etmemektedir. Çelik Raf Sistemleri firmamızın birçok üretimini yapıp sürekli olumlu dönüş aldığı raf sistemlerinden biridir. Çelik Raf Sistemleri üretimi bittikten sonra da isteğe bağlı 5’erli ve 10’arlı kutular halinde sevk edilmektedir. Ve tabi ki İsteğe bağlı renk alternatif seçenekleriyle üretim yapabildiğimizi de eklemeden geçemeyeceğiz 😉

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ ;

 

Boltless-Shelving-Sliders

Mi̇ni̇ rack (hafi̇f rack) raf si̇stemleri̇.

mini rack raf-sistem

 

 

Son derece kaliteli malzemelerle ve isteğe bağlı ölçülerde üretilen Kafkas Raf Mini Rack Raf Sistemlerimizin kullanım alanlarından bahsedecek olursak;

Dosya Rafları, Evrak Rafları, Klasör Rafları, Muhasebe Rafları, Arşiv Rafları, Ecza ve İlaç Deposu Rafları, Marketler ve Mağaza Depo Rafları, Kutu Rafları, Tekstil ve/veya Konfeksiyon Rafları olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca evlerinizin garajlarında kullanım için de oldukça uygundur. Bir yerde kullanım alanı sizin hayal gücünüze de bağlı aslında. Bizden duymuş olmayın evinde giyinme odasında bu rafları kullananı bile duyduk;)

İsteğe bağlı renk alternatif seçenekleriyle üretim yapabildiğimizi de eklemek isteriz. Bir kuple daha teknik detay için lütfen tıklayınız

Duvar teşhi̇r si̇stemleri̇ nedi̇r?

 

Kafkas Raf Sistemleri

Duvar Teşhir Sistemlerini dilimizin döndüğü ölçüde sizlere örnek uygulamamızla birlikte anlatalım istedik. Haydi buyurun yazımıza birlikte göz atalım 😉

Mağazacılıktaki hemen hemen her sektöre, özellikle de giyim raf sistemi, bijuteri raf sistemi, kozmetik raf grupları, beyaz eşya raf sistemi, pet shop rafları, çeyiz mağazası raf sistemi, kitap ve kırtasiye rafları, ayakkabı mağaza raf sistemi, eczane rafları, gözlük mağaza raf grupları…aslında kısaca avm’lerde yer alan gözünüzün gördüğü her mağazada gereksinim olabilecek, rafların meydana gelmesinde rolü ve/veya tamamlayıcısı olan ürünlerin tümüne biz duvar teşhir sistemleri diyoruz.

Duvar Teşhir Uyg

Yukarıdaki görsellerde de dikkat edeceğiniz üzere U askıları ve raf kollarını tutmayı sağlayan dikme gruplarından müşterinin tercihi olan grup (F dikme) önce duvara monte edilmiş.

Duvar Teşhir Sistemleri5Akabinde F dikmelere tercih edilen ve/veya ihtiyaca yönelik aralıklarda raf kolları takılarak üzerine raflar yerleştirilmiş. Bir altına U askı ve traversler ve tabi ki traverslere uygun düz askılar (baston) takılmış. Ve raf sistemi yukarıda da gördüğünüz üzere hazır.

Siz mağazanıza raf sisteminiz için bambaşka bir kombinasyon yapabilir, ihtiyacınız doğrultusunda diğer baston, askı, dikme(ray) ve raf kolları çeşitlerinden dilediklerinizi seçerek görsel ve işlevsel bir şölen hazırlayabilirsiniz.

 

Kendi raf sisteminizde ihtiyacınız olabilecek ürün çeşitlerini incelemek için BURAYA tıklamanız yeterli…

 

Merve BOĞA DUMAN Güncel Makaleler

Market raflarında tel aksesuarları

Tel Raf Aksesuarlarının Mağaza ve Market Raf Şekilleri, Tamamı Kafkas Raf Ürün Görselleriyle,

 

Perakendecilerimiz tarafından market ve mağaza raflarında hem daha estetik hem de daha fonksiyonel, derli toplu, bir görünüm olması sebebiyle talep edilen tel raf aksesuarlar Kafkas Raf’ la birlikte diğer raf imalatı yapan firmalar tarafından üretime alınmıştır.

TelAparatlar

Geçtiğimiz 14 yıl boyunca Kafkas Raf tarafından tamamen başarılı bir şekilde büyümenin ardından perakendecilerimiz market raflarının yanında tel raflar alarak daha estetik ve daha fonksiyonel bir görünüm elde etmek isteyince, Kafkas Raf, rekor sürede yepyeni bir formatla, önce market raflarını ürün çeşitlerinin arasına ekledi akabinde tamamen teslim edilmiş tel raf aksesuarları ve çok sayıda ısmarlama çözümler geliştirdi.

 

 

ÖNTEL

Neden Market Raf Sistemlerinde Ön Tellere İhtiyaç Duyarsınız?

Aşağıda görselde de göreceğiniz üzere ürünlerinizin raflarda daha güçlü daha düzenli ve güvenli durmasını sağlamak amacıyla ön teller tasarlandı ve perakendeciler tarafından market rafı sistemlerinde uygulamaya alındı. Market raflarınızda kullanacağınız bu ön teller aynı zamanda raflarınızda daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca ister boya ister krom seçenekleriyle raf sisteminizi dilediğiniz şekilde bu ön tellerle kombinleyebilirsiniz.

 

 

 

öntel uygulama

 

Devamı yakında;)

Merve BOĞA DUMAN Güncel Makaleler

Market Rafının Marketler Dışındaki Kullanımları

Market Rafı, Market Reyonu, Market Raf Ünitesi veya Market Raf Sistemleri veya Süpermarket reyonları desek de aslında sadece süpermarketler için değil kullanım alanı oldukça geniş. Envai çeşit mağazalarda (oyuncak rafı, oyuncak reyonu, oyuncak mağazaları, kırtasiye raf sistemleri, züccaciye raf sistemleri, hırdavat raf çeşitleri, beyaz eşya rafları..)kullanılabilir, hatta yakında giyinme odalarına bile kullanılacak bu raf sistemleri. Ayrıca renkleri istediğiniz kombinasyonlarda üretilebilmektedir. İhtiyacım olmaz demeyin bir gün mutlaka ihtiyacınız olur 😉

Merve BOĞA DUMAN Güncel Makaleler

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz