Teşhir Sepetlerine Dair, Kahve Yanı Kurabiye Tadında, Sohbet Havasında..

Değişen kalınlıklardaki tellerden ürettiğimiz teşhir sepetlerimizi biz, aşağıda da görüldüğü üzere temel olarak özel projelerimiz hariç 4 grupta sınıflandırıyoruz. Peki bu sepet gruplarını neye göre  sınıflandırıyorsunuz diye soracak olursanız, kullanım amacına ve kullanım alanına göre gruplandırdığımızı söylemek isteriz. Bu yazımızda sepet gruplarımızdan genel olarak bahsedecek olsak da ilerleyen zamanlarda her bir sepetimize detaylı olarak değinip siz değerli tüketicimizi bilgilendirme müjdesini vermek isteriz.

, Teşhir Sepetlerine Dair, Kahve Yanı Kurabiye Tadında, Sohbet Havasında..

 

Üretimini yaptığımız bu sepetlerle aslında birçok alanda karşılaşmaktayız. Hemen hemen her gün marketleri, mağazaları, oyuncakçıları, japon pazarlarını, züccaciye ve hatta bakkalları ziyaret etmekteyiz. Üretimini yaptığımız teşhir sepetleri bu sahalardaki firmaların ürünlerini gerek organize edip düzenlemesinde gerekse seçtikleri ürünlerin göz önünde durmasını sağlayıp, müşteriyi etkileyerek, müşteriye ürün veya hizmet için satınalma kararı verdirmeye çalışmaktadır.

 

Depo alanında ya da reyon bölümünde, tekerlekli gruplarımız olan aksiyon ve katlı sepet gruplarımızın tekerlekleri sayesinde rahatlıkla hareket ettirilebilir olması dolayısıyla mağaza içinde ürünlerin yerleşiminde değişiklik yapmaya kolaylık sağlaması ürün gruplarının tercih sebeplerindendir. Ürünleri iyi bir şekilde yerleştirmeyi ve düzen içerisinde müşterilere teşhir etmeyi mümkün kılar. İşletmenizde sergilemek istediğiniz ürün yapısına veya sergilemek istediğiniz alana göre geniş ölçü seçeneği sunulan tel sepetlerimiz kalitesinden ve satışa sağladığı destekten dolayı adından çokça söz ettirmektedir. Gerek satış desteği gerekse sağladığı yer avantajıyla mağaza içerisinde ya da iş yerinizde vazgeçemeyeceğiniz yardımcı ekipmanlarınız olarak yerini alacaktır. Üretimini yaptığımız sepetlerimizin son halini birçok mağaza ve marketlerde de gözlemleyebilirsiniz. , Teşhir Sepetlerine Dair, Kahve Yanı Kurabiye Tadında, Sohbet Havasında..

Ayrıca sepet gruplarımızın yanı sıra özel proje sepet taleplerinde görseli yanda bulunan çift katlı havuz ve üst sepet çeşitlerini istenilen 70×120, 80×120, 60×80 ölçülerinde üretimi Kafkas Raf imalat ekibi tarafından da gerçekleştirilmektedir.

Referans uygulamalarımıza zamanla yenisi eklenecek olup, sepet gruplarımız için tüm teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz