Cıvatalı çeli̇k raf si̇stemleri̇ neden terci̇h edi̇li̇r ve nerede kullanılır?

 

Çelik Raf Sistemlerinin tercih edilmesinin büyük nedenlerinden biri arşivleme ve depolama sistemlerinde kullanım alanlarının daha geniş olmasından kaynaklanmaktadır. Çelik Raf Sistemlerini kurum ve kuruluşların daha çok tercih etmesinin sebebi, dayanıklı olmasının yanı sıra estetik görünüme sahip olması ve düşük maliyettir.

CİVATALI ÇELİK RAF

 

Talep edilen Çelik Raflar,  taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre tespit edilip üretimi yapılmaktadır. Fiyatları daha uygundur ayrıca isteğe bağlı ham ya da boyalı olarak teslim edilmektedir.

Çelik Raf Sistemleri sağlık açısından da herhangi bir tehlike arz etmemektedir.

Çelik Raf Sistemlerinin kullanım alanlarının genişliği ve rahat kullanımından dolayı tüm ihtiyaçlarımızı karşılama durumundadır. Kullanım alanlarının genişliği demişken nerede kullanıldığına dair bir iki örnek verelim; Dosya Rafları, Evrak Rafları, Klasör Rafları, Muhasebe Rafları, Arşiv Rafları, Ecza ve İlaç Deposu Rafları, Marketler ve Mağaza Depo Rafları, Kutu Rafları, Tekstil ve/veya Konfeksiyon Rafları olarak kullanabilirsiniz.

 

KLASÖR RAFI

Çelik Raf Sistemleri olası bir doğa olaylarında da güvenli bir kurulum nedeniyle herhangi tehlike arz etmemektedir. Çelik Raf Sistemleri firmamızın birçok üretimini yapıp sürekli olumlu dönüş aldığı raf sistemlerinden biridir. Çelik Raf Sistemleri üretimi bittikten sonra da isteğe bağlı 5’erli ve 10’arlı kutular halinde sevk edilmektedir. Ve tabi ki İsteğe bağlı renk alternatif seçenekleriyle üretim yapabildiğimizi de eklemeden geçemeyeceğiz 😉

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ ;

 

Boltless-Shelving-Sliders

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz