Market raflarında tel aksesuarları

Tel Raf Aksesuarlarının Mağaza ve Market Raf Şekilleri, Tamamı Kafkas Raf Ürün Görselleriyle,

 

Perakendecilerimiz tarafından market ve mağaza raflarında hem daha estetik hem de daha fonksiyonel, derli toplu, bir görünüm olması sebebiyle talep edilen tel raf aksesuarlar Kafkas Raf’ la birlikte diğer raf imalatı yapan firmalar tarafından üretime alınmıştır.

TelAparatlar

Geçtiğimiz 14 yıl boyunca Kafkas Raf tarafından tamamen başarılı bir şekilde büyümenin ardından perakendecilerimiz market raflarının yanında tel raflar alarak daha estetik ve daha fonksiyonel bir görünüm elde etmek isteyince, Kafkas Raf, rekor sürede yepyeni bir formatla, önce market raflarını ürün çeşitlerinin arasına ekledi akabinde tamamen teslim edilmiş tel raf aksesuarları ve çok sayıda ısmarlama çözümler geliştirdi.

 

 

ÖNTEL

Neden Market Raf Sistemlerinde Ön Tellere İhtiyaç Duyarsınız?

Aşağıda görselde de göreceğiniz üzere ürünlerinizin raflarda daha güçlü daha düzenli ve güvenli durmasını sağlamak amacıyla ön teller tasarlandı ve perakendeciler tarafından market rafı sistemlerinde uygulamaya alındı. Market raflarınızda kullanacağınız bu ön teller aynı zamanda raflarınızda daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca ister boya ister krom seçenekleriyle raf sisteminizi dilediğiniz şekilde bu ön tellerle kombinleyebilirsiniz.

 

 

 

öntel uygulama

 

Devamı yakında;)

Merve BOĞA DUMAN Güncel Makaleler

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz