Duvar teşhi̇r si̇stemleri̇ nedi̇r?

 

Kafkas Raf Sistemleri

Duvar Teşhir Sistemlerini dilimizin döndüğü ölçüde sizlere örnek uygulamamızla birlikte anlatalım istedik. Haydi buyurun yazımıza birlikte göz atalım 😉

Mağazacılıktaki hemen hemen her sektöre, özellikle de giyim raf sistemi, bijuteri raf sistemi, kozmetik raf grupları, beyaz eşya raf sistemi, pet shop rafları, çeyiz mağazası raf sistemi, kitap ve kırtasiye rafları, ayakkabı mağaza raf sistemi, eczane rafları, gözlük mağaza raf grupları…aslında kısaca avm’lerde yer alan gözünüzün gördüğü her mağazada gereksinim olabilecek, rafların meydana gelmesinde rolü ve/veya tamamlayıcısı olan ürünlerin tümüne biz duvar teşhir sistemleri diyoruz.

Duvar Teşhir Uyg

Yukarıdaki görsellerde de dikkat edeceğiniz üzere U askıları ve raf kollarını tutmayı sağlayan dikme gruplarından müşterinin tercihi olan grup (F dikme) önce duvara monte edilmiş.

Duvar Teşhir Sistemleri5Akabinde F dikmelere tercih edilen ve/veya ihtiyaca yönelik aralıklarda raf kolları takılarak üzerine raflar yerleştirilmiş. Bir altına U askı ve traversler ve tabi ki traverslere uygun düz askılar (baston) takılmış. Ve raf sistemi yukarıda da gördüğünüz üzere hazır.

Siz mağazanıza raf sisteminiz için bambaşka bir kombinasyon yapabilir, ihtiyacınız doğrultusunda diğer baston, askı, dikme(ray) ve raf kolları çeşitlerinden dilediklerinizi seçerek görsel ve işlevsel bir şölen hazırlayabilirsiniz.

 

Kendi raf sisteminizde ihtiyacınız olabilecek ürün çeşitlerini incelemek için BURAYA tıklamanız yeterli…

 

Merve BOĞA DUMAN Güncel Makaleler

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz